Воротар «Динамо» Ілля Ольховий поділився враженнями від дебюту в складі біло-синіх у товариському матчі проти празької Славії (1:1).

Читайте также: Великий день на ЧС. Мессі і Мбаппе можуть стати найкращим бомбардирами

«Враження, звісно, позитивні. Приємно, що дебютував, але гра показала, що ще є багато помилок, є над чим працювати. Зараз концентруватимуся саме на цьому.

Команда такого рівня для мене поки що незвична в певних моментах, але поступово намагаюся адаптуватися, старатися на тренуваннях і вливатися в робочий ритм.

Читайте также: Дмитро СТОРОЖИЛОВ: «Нехай президенту федерації буде соромно»

Наразі багато працюємо над фізичною підготовкою, зокрема над силою ніг, технікою передач і різними футбольними аспектами, які допомагають розвиватися й прогресувати.

У «Динамо» створені всі умови для розвитку: чудова інфраструктура, висококваліфікований персонал і все необхідне для роботи. Головне – старанно тренуватися, віддаватися повністю».

Читайте также: Красюк пояснив, чому постійно радить Усику завершити кар’єру

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *